Skip to content

KAIP TAI VEIKIA?

Atsižvelgiant į žmonių poreikius, šie gidai buvo sukurti nuotykių ieškantiems keliautojams, kuriuos žavi įdomios ir kartais net ekstremalios kelionės, lankant istorines, apleistas, nematytas ar sunkiai pastebimas vietoves.

Gidą sudarytas iš 9 puslapių failo, kurio turinį sudaro:

  • ISTORIJA – detalės apie vietos atsiradimą, vykdytą veiklą.
  • DABARTIS – šiek tiek informacijos apie dabartinę vietos situaciją ir likimą.
  • NUOTRAUKŲ ALBUMAI – nedidelis nuotraukų albumas + rekomendacijos ką vertėtų pamatyti lankantis vietovėje.
  • VIETOS PRIEINAMUMAS – detalės kaip privažiuoti vietą, kokios apsilankymo taisyklės, ką reikėtų žinoti prieš lankantis.
  • ŽEMĖLAPIS SU KOORDINATĖMIS – nuorodą į žemėlapį, kuriame tiksliai pažymėta vietovė.

Gide pateikta informacija besikeičiant vietovės būklei ir prieinamumui gali nesutapti su gido pateiktu turiniu, tačiau mes nuolat stengiamės tai atnaujinti.

ĮSIGIJIMAS

Išsirinkę norimas vietoves, būsite nukreipti į užsakymo krepšelį, kuriame galėsite atlikti apmokėjimą už prekes. Sėkmingai apmokėjimus užsakymą, būsite nukreipti atgal į puslapį, kuriame galėsite atsisiųsti įsigytą gidą, o papildomai, atsisiuntimo nuorodą Jums išsiųsime elektroniniu paštu.

DĖMESIO: Gidų atsisiuntimo nuorodos nuo užsakymo atlikimo galioja tik 24 valandas, po šio laikotarpio nuoroda taps negaliojančia.

Tuo pačiu, prašome susipažinti su gido grąžinimo politika.

NAUDOJIMAS

Prieš naudojimą prašome susipažinti su naudojimo politika, kurią galite rasti šioje nuorodoje arba pačiame gide (2 puslapyje).

NETURISTAS.LT gidai yra skaitmeninio tipo failai (.pdf formatu), kuriuos palaiko bet kuris išmanusis įrenginys: kompiuteriai, mobilieji telefonai, planšetės ir pan.

Jeigu jums nepavyksta atsidaryti failo, įsitikinkite, jog Jūsų įrenginys turi programėlę, kuri palaiko – atidaro .pdf formato failus. Viena iš populiariausių tokių programėlių, kurią rekomenduojame naudoti – Adobe Acrobat Reader.

Žemėlapio ir navigacijos koordinačių naudojimui rekomenduojame naudoti Google Maps programėlę.

KELIONĖS PLANAVIMAS

Jeigu planuojate kelionę ir norite aplankyti tik tam tikrus regionus, siūlome pasinaudoti gidų žemėlapiu, kuriame rasite informaciją apie vietovių išsidėstymą. Šis žemėlapis nenurodo konkrečios vietos, tačiau padeda sužinoti ir susiplanuoti maršrutą vadovaujantis spalvų kategorijomis ir orientaciniais miestais. Tai palengvina pačio maršruto planavimą ir gido įsigijimą, jog nenutiktų taip, kad įsigijus gidą, iš Vilniaus tektų važiuoti į Mažeikius. Plačiau apie gidų žemėlapius galite sužinoti paspaudus ant šios nuorodos.